Co se děje v ZŠ a MŠ Měník

Lyžařský kurz 2019

Zápis žáků do první třídy pro školní rok 2019 / 2020

Medvědí nemocnice

V letošním školním roce děti v mateřské školce navštívili mladí medici s programem „Medvědí nemocnice“. Děti seznamovali nejen s nemocničním prostředím, ale i s lékařskými nástroji. V závěru si děti prožily i operaci, ve které transplantovaly srdce.

Zvířata v ZOO

Začátkem března se děti účastnily ekologického semináře „Zvířata v ZOO“. Paní lektorka Lenka Hronešová přijela do mateřské školy z Ekologického střediska Sever v Hradci Králové.

Karneval

V první polovině měsíce února byl uspořádán pro děti Dětský karneval. Děti byly ohodnoceny v maskách. Drobné dárky obdržely děti v různých soutěžích. Karneval byl plný tance a radosti. V závěru karnevalu nesmělo chybět překvapení z tomboly.

Knihovna

Ve čtvrtek 7. 2. 2019 byla skupina starších dětí na exkurzi v Městské knihovně v Novém Bydžově.

Pohádka hraná učiteli

Měsíc únor je ve znamení pohádek. První byla pohádka „O koblížkovi“, kterou dětem zahrály paní učitelky.

1 2 3 4 5 6 ... 12 >